اخبار ویژه

جسد زن شیک پوش در گونی

پس از حضور تیم جنایی ودر بررسی‌های مقدماتی مشخص شد زن جوان در حالی که لباس‌های گرانقیمت، چکمه و شلوار جین مشکی بر تن داشته توسط فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسیده است.عامل یا عاملان قتل نیز ابتدا با وارد کردن جسم سختی از پشت سر، این زن را از پای درآورده‌اند و سپس جسدش را به داخل دریا برده و در اعماق رها کرده‌اند.

بدین‌ترتیب به دستور بازپرس، جسد برای شناسایی هویت و تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شد. ضمن اینکه در بازرسی از لباس‌های این زن هیچ مدرکی برای شناسایی هویتش به‌دست نیامده است.از سوی دیگر با توجه به اینکه پاها و دست‌های زن با طناب سفید رنگی بسته شده بود پلیس احتمال می‌دهد قتل بیرون از آب اتفاق افتاده باشد و سپس عامل یا عاملان جنایت برای معدوم کردن جسد، آن را در دریا رها کرده‌اند.

همچنین به گفته دکتر عباسی- مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران-وجود شکاف و پارگی به ارتفاع ۱۰ سانتی‌متر در پشت سر قربانی جنایت نشان می‌دهد که وی در یک غافلگیری هدف ضربه مرگبار قرارگرفته است.

کارآگاهان نیزاحتمال می‌دهند عاملان جنایت به فن قایقرانی آشنایی داشته‌اند که جسد را داخل گونی قرار داده و دراعماق دریا رهایش کرده‌اند.اما آنها تصورنمی‌کرده‌اند جسد طناب پیچ به سطح آب بیاید.هم‌اکنون کارآگاهان جنایی پلیس چالوس برای حل این جنایت مرموزسرگرم تحقیق درباره پرونده زنان گمشده در چند روز اخیرهستند.آنها امیدوارند بتوانند با کشف هویت مقتول، رازاین قتل هولناک را فاش کنند.

انتشار توسط 8 تم