اخبار ویژه

ربودن زن مقابل چشم همسرش ،افشای خیانت زن جوان با فیلم دوربین مداربسته،ماجرای جسدی با گردن بریده

زنی به نام پونه همراه شوهرش به یکی از کلانتری‌های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «امروز همراه شوهر و دخترم در خانه بودیم که ناگهان مردی غریبه با تهدید چاقو وارد شد و پس از ضرب و شتم شوهرم، مرا کشان کشان از خانه بیرون برد و داخل ماشینش انداخت. او مرا به خانه خودش برد و پس از مدتی آزاد کرد.»

کارآگاهان در همان ابتدا به پنهان‌کاری پونه و ارتباط پنهانی او با متهم به نام سعید پی بردند. با کسب این سرنخ، سعید تحت تعقیب قرار گرفت و مدتی بعد بازداشت شد.

پسر ۲۸ ساله که سابقه ارتکاب قتل در پرونده دارد، در بازجویی‌ها به داشتن ارتباط پنهانی با پونه اعتراف کرد و گفت: «از چند وقت پیش با پونه آشنا شدم و با هم به ترکیه و شمال کشور سفر کردیم. روز حادثه چاقویم را برداشتم و به خانه‌اش رفتم. می‌خواستم او را با خودم ببرم اما وقتی به زور وارد خانه شدم، شوهرش مقاومت کرد و درگیر شدیم. ضرباتی به او زدم سپس پونه را کشان کشان، بدون این که کفش و لباسی مناسب پوشیده باشد، از خانه بیرون بردم و سوار ماشینم کردم. به خانه ام رفتیم تا صحبت کنیم.»

با ثبت اعترافات متهم، کیفرخواست پرونده با موضوع آدم‌ربایی، ورود به عنف، ایراد ضرب و جرح و تهدید با چاقو صادر شد و در اختیار دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت.

در ابتدای جلسه رسیدگی، نماینده دادستان گفت: «با توجه به اعترافات متهم در بازجویی‌ها مبنی بر ورود به زور به خانه و کشف عکس‌های سفر ترکیه متهم و پونه، درخواست مجازات را دارم.»

سپس سعید در جایگاه ایستاد و برخلاف اعترافاتش در بازجویی ها، منکر اتهامات خود شد و گفت: «آن روز همراه پونه به خانه‌اش رفتیم. به محض این که وارد شدیم، شوهرش با او درگیر شد. می‌خواستم جدایشان کنم اما شوهر پونه دستم را گاز گرفت. برای دفاع از خودم چاقوی آشپزخانه را برداشتم اما با آن هیچ تهدیدی نکردم. سپس پونه پالتویش را پوشید و با هم سوار خودرو شدیم و رفتیم.»

اظهارات متناقض متهم باعث شد دادگاه دو شاهد حادثه را نیز احضار کند. آنها که از همسایه‌های شاکی بودند با تائید وقوع درگیری گفتند: «روز حادثه از خانه شاکی صدای داد و فریاد می‌آمد. وقتی خودمان را رساندیم، متهم را دیدیم که پونه را به زور سوار ماشین کرد و با خود برد.»

سعید اظهارات شاهدان را نیز نپذیرفت اما قضات دادگاه با توجه به مدارک موجود، او را به جرم آدم‌ربایی به ۱۵ سال، به جرم ورود به عنف به سه سال، به جرم تهدید با چاقو به دو سال حبس و ۷۴ ضربه شلاق و به جرم ایراد ضرب و جرح به پرداخت دیه محکوم کردند. متهم به آرای صادره اعتراض کرد اما دیوان عالی کشور احکام دادگاه را عینا تائید کرد.

 

افشای خیانت زن جوان با فیلم دوربین مداربسته

مردجوانی که به رفتار همسرش ظنین شده بود با نصب دوربین مداربسته مخفیانه در آپارتمان راز ضیافت همسرش را در رابطه پنهانی با یک مرد ثروتمند فاش کرد.

شوهر این زن زمانی به فکر استفاده از دوربین مدار بسته افتاد که عکس‌های مرد غریبه‌ای را در گوشی تلفن همسر جوانش دید. اما برای اطمینان از خیانت زن تصمیم گرفت دوربین‌های مدار بسته مخفیانه را در اتاق‌های آپارتمان‌شان نصب کند.

پس از چند روز مرد جوان در بازبینی تصاویر دوربین‌ها متوجه شد همسرش که کارمند یک بانک خصوصی بود همراه مرد غریبه‌ای وارد آپارتمان شده‌اند و رفتاری شیطانی داشته‌اند. او که از دیدن صحنه‌های دوربین مداربسته شوکه شده بود بامراجعه به پلیس علیه همسرش شکایت کرد. در پی این شکایت پرونده‌ای علیه این زن و مرد بیگانه در دادسرا تشکیل شد و صبح دیروز این دو در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران که به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت – مستشار دادگاه- تشکیل جلسه داده بود محاکمه شدند.در ابتدای جلسه دادگاه، مرد شاکی به قضات گفت: سزاوار نبود همسرم به من خیانت کند من روز و شب برای رفاه و آسایش این زن زحمت می‌کشیدم ولی او پنهانی به من خیانت می‌کرد. سپس زن جوان پای میز محاکمه ایستاد و در دفاع از خود با اشاره به مرد غریبه که با او محاکمه می‌شد گفت: چند ماهی بود که این مرد برای کارهای بانکی‌اش به بانکی که من در آنجا مشغول کار بودم مراجعه می‌کرد. هنگام انجام کارهای بانکی این مرد ثروتمند با او آشنا شدم و به دنبال اظهار علاقه‌اش مرتکب این اشتباه بزرگ شدم و حالا هم پشیمانم.پس از پایان اظهارات زن جوان مرد شیطان صفت نیز ضمن ابراز پشیمانی مدعی شد نمی‌دانسته زن جوان، متأهل است و…پس از پایان جلسه محاکمه، قضات اعلام کردند بزودی حکم متهمان را صادر خواهند کرد.

 

ماجرای جسدی با گردن بریده

ساعت ۲۲:۳۰ شب یکشنبه گذشته شهروندان در تماس با پلیس ۱۱۰، از وقوع جنایتی هولناک در انتهای پنجتن ۸۳ خبر دادند.

در پی دریافت این خبر، ماموران کلانتری پنجتن برای بررسی موضوع به محل اعلام شده عزیمت کردند و با تایید درستی خبر، ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع دادند.

دقایقی بعد نورافکن های ماموران بررسی صحنه جرم، فضای زمین های بایر منطقه را روشن کرد و تحقیقات میدانی توسط قاضی کاظم میرزایی آغاز شد. بررسی های مقدماتی نشان می داد جوان ۲۸ ساله ای با ضربات متعدد شیئی سخت و برنده شبیه خنجر به قتل رسیده است.

این درحالی بود که آثار بریدگی عمیق روی گردن مقتول وجود داشت و خون زیادی در محل ریخته بوده ضربات مرگبار و برخی خراشیدگی ها با شیء نوک تیز حاکی از آن بود که مقتول قصد دفاع از خود را داشته اما عامل یا عاملان جنایت، فرصت هرگونه عکس العملی را از وی گرفته اند.

جمعیت زیادی در محل کشف جسد تجمع کرده بودند که  گروهی از کارآگاهان با صدور دستورات قضایی وارد جمعیت شدند تا سرنخ هایی درباره این جنایت به دست آورند. لحظاتی بعد اهالی محل سخن از موتورسوارانی به میان آوردند که با سرعت از محل گریخته اند. این گونه بود  که نورافکن ها به سوی زمین های بایر چرخید اما اثری از موتورسیکلت در محل باقی نمانده بود.

ساعتی بعد کارآگاهان در گفت وگو با اهالی محل موفق شدند هویت مقتول را شناسایی کنند و بدین ترتیب تحقیقات در این باره ادامه یافت. این درحالی بود که یک دستگاه گوشی تلفن همراه نیز در محل رها شدن جسد پیدا و برای انجام بررسی های پلیسی تحویل کارآگاهان شد.

عقربه های ساعت از نیمه شب گذشته بود که با انجام یکسری تحقیقات مقدماتی، سرنخ هایی از این پرونده جنایی به دست آمد و کارآگاهان با صدور دستوراتی از سوی قاضی میرزایی، ۲ جوان را به عنوان مظنون دستگیر کردند و به مقر انتظامی انتقال دادند. یکی از مظنونان که نقطه ای از بدنش خون آلود بود گفت: به خاطر حادثه ای که شب قبل از کشف جسد برایم رخ داد، قسمتی از دستم خونی شد اما چون پزشک معالج گفت که نباید تا بهبودی محل زخم را شستشو بدهی! من هم خون ها را نشسته ام.بررسی های بیشتر درباره این جنایت هولناک همچنان ادامه دارد.

انتشار توسط 8 تم