اخبار ویژه

۹۰ نفر از مرتبطین حمله به مجلس دستگیر شدند،نامه نمایندگان مجلس برای توقیف دو فیلم 

حسن بیگی، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس روز گذشته درباره حمله مسلحانه به مجلس اعلام کرد: بیش از ۹۰ نفر از مرتبطین حمله به مجلس دستگیر شده اند و شماری دیگر تحت تعقیب قرار دارند.

در میان دستگیر شدگان علاوه بر اتباع خارجی اتباع ایرانی هم وجود دارند که برخی از آنها در مجلس نفوذ داشته اند.

 

نامه نمایندگان مجلس برای توقیف دو فیلم 
جمعی از نمایندگان مجلس طی نامه‌ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، توقف اکران دو فیلم «اکسیدان» و «مادر قلب اتمی» را خواستار شدند.
سفارش ویژه آیت‌الله بهجت: اعتدال، اعتدال، اعتدال/حکم انفصال از خدمت یک مقام سابق نیروی انتظامی/انتقاد شدید علم‌الهدی از قراردادتوتال/موسوی و کروبی را بر اساس «جرم سیاسی» محاکمه کنیم/در هم آنگولا انتخابات این گونه برگزار نمی‌شود
در آنگولا هم انتخابات این گونه برگزار نمی‌شود
حسن بیادی، دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: در آنگولا انتخابات این گونه برگزار نمی‌شود؛ احزاب نقش دارند، یک نفر موقع آمدن برایش به به می کنیم و در بدرقه‌اش چیز دیگری می‌گویم، چرا یک نفر در کشور ما محبوب نمی‌ماند؟ همه به دنبال قدرت هستند چپ و راست هم ندارد، اکثرا دنبال امپراطوری‌اند. فرمانداری‌ها و استانداری‌ها در شهرستان‌ها برای شورای شهر خدایی می‌کنند. چه کسی به این‌ها قدرت داده است؟ تا حرف می‌زنیم مسأله را امنیتی می‌کنند، من زبان و دینم را به شما نفروختم. متاسفانه عراق و افغانستان از لحاظ ساختار احزاب بالاتر از ما هستند. هر بلایی سر مردم می‌خواهیم می‌آوریم. گاهی کسی را تأیید می‌کنند بعد می‌گویند امریکایی است! یک طلبه را از حوزه اخراج می‌کنند چون به یک نامزد رأی داده است!

برکناری گسترده ژنرال هاي امنيتی در روسيه

ولاديمير پوتين رييس جمهوري روسيه ۱۰ تن از سران امنيتي که ۸ نفر از آنان ژنرال هستند را از وزارتخانه هاي کشور، امور فوق العاده و مصلحت فدرالي برکنار کرد.

اشخاص مزبور از سران نهادهاي امنيتي استان هاي سويردلوفسک، کيميرفو، رستوف، جمهوري تيوا بودند و يکي از آنان دادستان جمهوري بورياتيا بود.

انتشار توسط 8 تم