اخبار ویژه

رئال مادرید با برتری قاطع مقابل حریف ایتالیایی و صاحبنام اش در فینال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۶/۱۷ برای دوازدهمین بار فاتح فوتبال اروپا شد

 فینال بیست‌‌و‌پنجمین دوره از معتبرترین تورنمنت باشگاهی فوتبال دنیااز ساعت ۲۳:۱۵ شنبه در ورزشگاه میلنیوم شهر کاردیف ولز برگزار شد و در نهایت با پیروزی عجیب و حیرت آور ۴ بر یک رئال مادرید مقابل یوونتوس به پایان رسید. گل‌های رئال مادرید را رونالدو (۲۰ و ۶۴)، کاسمیرو (۶۱) و آسنسیو (۹۰) به ثمر رساندند و تک گل بیانکونری را نیز ماندزوکیچ در دقیقه ۲۷ زد.
رئالی ها که دو بار در سه فصل گذشته قهرمان چمپیونزلیگ شدند، دوازدهمین قهرمانی در اروپا را جشن گرفتند، و از دیوار بلند یوونتوس عبور کردند؛ تیمی که تا رسیدن به فینال تنها سه گل دریافت کرد و بارسلونای افسانه ای را به آسانی حذف کرده بود.
بیانکونری که در سه حضور آخرش در فینال چمپیونزلیگ شکست خورده بود امشب برای پاره کردن این طلسم به میدان آمد اما در نیمه دوم کاملا تسلیم شد و با واگذاری توپ و میدان،  شایسته این باخت پرگل بود.شاگردان زین الدین زیدان در این دیدار نمایش بسیار خوبی داشتند و توانستند با ارائه یک بازی تماشایی و مالکانه بخصوص در نیمه دوم ، به یک پیروزی درخشان برسند و از عنوان قهرمانی شان در این رقابت ها دفاع کنند.
انتشار توسط 8 تم