اخبار ویژه

دادستان عمومی و انقلاب کرج از به قتل رسیدن یکی از روسای شعب موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج خبر داد

شاکرمی اظهار داشت: رئیس یکی از شعبات موسسه مالی و اعتباری آرمان در کرج در منزل مسکونی خود به دست ضاربان ناشناس به قتل رسید.

وی افزود: این حادثه دو شب قبل در کرج به وقوع پیوسته و ضارب یا ضاربان با ورود به منزل وی و بستن دست وپای وی اقدام به قتل این فرد کرده‌اند.

شاکرمی با بیان اینکه تحقیقات در مورد این قتل در حال انجام است، تصریح کرد: احتمال اینکه مشتریان این موسسه مالی در این حادثه دست به قتل زده باشند وجود دارد.

معترضان بدرتوس شیشه‌های آرمان را شکستند

اعتراض به وضعيت مبهم ادغام موسسات وابسته به «آرمان ايرانيان» و پرداخت نشدن سپرده و سود سپرده هاي سپرده‌گذاران موسسه بدر توس باز هم باعث برگزاری تجمع اعتراض‌آمیز جمعی از آنان در مشهد شد.

یکی از سپرده گذاران مدعی شد: موسسه بدرتوس از بهمن ماه سال قبل برای پرداخت ها دچار مشکل شده و تا کنون هیچ جوابی به سپرده گذاران نداده و افراد مختلفی را به عنوا ن سرمایه گذار معرفی کرده است و تا مدتی وقت کشی کردند که ‌بدون نتیجه گیری قابل قبولی بود.

عکس: وحید بیاتوی افزود: سرمایه گذار جدید هم که گویا به طور نمادین در این جا مستقر شده است باز هم حتی یک ریال به مردم پرداخت نکرده و کاملا مسجل شده است که این ها وقت کشی می کنند.

سپرده گذار دیگری نیز گفت: بر روی تابلوی سر در موسسه و دفترچه های سپرده ها نوشته شده است تحت نظارت بانک مرکزی اما متاسفانه بانک مرکزی از زمان راه اندازی این موسسه توجهی به فعالیت آن نداشته و حالا هم هیچ نهاد و مسئولی پاسخ گوی ما نیست.

شایان ذکر است برخی از سپرده گذاران تعدادی از شیشه های در موسسه را شکستند و خیابان منتهی به میدان فردوسی را بستند. نیروی انتظامی هم برای متفرق کردن مردم چهار نفر را بازداشت کرد.

 

انتشار توسط 8 تم