اخبار ویژه

هواداران احمدی نژاد شروع کردند (تصویر)، قالیباف هم شلوغ کرد

طبق گزارش های رسیده، بر خلاف هشدار وزارت کشور و دادستان تهران نسبت به تبلیغات زود هنگام، هواداران احمدی نژاد درمقابل منزل ایشان تجمع کرده و شعارهایی در جهت حمایت از ایشان سر می دهند و ماموران نیروی انتظامی تلاش در آرام کردن  و متفرق کردن حامیان احمدی نژاد هستند.

معاون امنیتی استاندار تهران گفت: هیچ‌ گونه مجوزی برای تجمع حامیان نامزدهای انتخاباتی صادر نشده است. محسن همدانی، اظهار کرد: مجوز هرگونه تجمع توسط فرمانداری صادر می‌شود، تا این لحظه که من خبر دارم فرمانداری تهران هیچ‌گونه مجوزی برای تجمع حامیان نامزدهای انتخاباتی نداده است، چون این تجمعات تبلیغات زودهنگام بوده و تخلف محسوب می‌شود و قطعا با تظاهرکنندگان و حامیان این کاندیدا در این تجمع غیر قانونی برخورد خواهد شد.

همچنین  گفتنی است محمود احمدی نژاد از دادستان کل کشور به دادگاه ویژه روحانیت شکایت کرد.سید علی اصغر حسینی وکیل دفتر رئیس جمهور سابق، در گفت و گو با دولت بهار، ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: حجت الاسلام منتظری در بخشی از سخنرانی خود در مراسم تودیع و معارفه دادستان یزد، عنوان نموده اند که : «گاهی به ما می گویند فلان آقایی در خوزستان فلان حرفهایی را زده است، فلان جا حرف های دیگری زده، ما می گوییم نوبت آن ها هم می رسد و باید این دمل برسد تا به آنها هم رسیدگی کنیم.»وی افزود: این سخنان بازتاب وسیعی در رسانه های داخلی و خارجی داشته و تمامی این رسانه ها، آقای احمدی نژاد را مخاطب سخنان آقای منتظری اعلام کرده اند و تا این لحظه هیچ تکذیبیه یا اطلاعیه ای مبنی بر سوء برداشت رسانه ها از طرف دادستانی کل کشور صادر نشده است.بنابراین با توجه به اینکه اظهارات دادستان کل کشور، مصداق توهین، تهدید و سوء استفاده از مقام و موقعیت شغلی آنهم در فضای حساس انتخاباتی محسوب می شود و بعلاوه با اصل بی طرفی مقامات قضایی در تعارض بوده و بیانگر این حقیقت تلخ است که این مقام ارشد قضایی و مجموعه تحت ریاست ایشان علیه آقای احمدی نژاد، موضع سیاسی داشته و حتی از ابراز علنی آن هم ابایی ندارند، لذا علیه دادستان کل کشور در دادسرای ویژه روحانیت طرح شکایت خواهیم نمود و امیدواریم صرفنظر از اینکه آقای منتظری خودشان رئیس دادگاه ویژه روحانیت هم هستند، به این شکایت به طور عادلانه رسیدگی شود.

در همین حال فرید مدرسی یکی از فعالان رسانه ای در کانال خود نوشت:منبعی مطلع از اعلام جرم مدعی‌العموم (قوه قضاییه) علیه محمود احمدی‌نژاد خبر داد.احمدی‌نژاد در سخنرانی‌اش در خوزستان مطالبی را بیان کرده که برخی آن را به رئیس‌جمهور و برخی به مقامات عالیه نظام بازمی‌گردانند. در هر دو صورت، طبق قانون توهین به این دو شخصیت جرم است و مدعی_‌العموم می‌تواند علیه ناقل، بدون شکایت خصوصی اعلام جرم کند.

قالیباف هم شلوغ کرد
صدها نفر از مردم با تجمع در مجمتع فرهنگی سرچشمه تهران خواستار حضور محمدباقر قالیباف در صحنه انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۶ شدند.
مجتمع فرهنگی «سرچشمه» ساعاتی قبل میزبان تجمع مردمی دعوت از محمدباقر قایباف برای ثبت‌نام و اعلام آمادگی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۶ بود. در این تجمع که با عنوان «مدافعان ایران» برگزار شده بود صدها نفر از مردم با در دست داشتن پلارکاردهایی با مضمون دعوت از محمدباقر قالیباف در این مجتمع حضور یافته و با قرائت بیانیه‌ای خواستار حضور وی در انتخبات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۶ شدند.

در این مراسم برخی شرکت‌کنندگان از استان‌هایی غیر از تهران نیز حضور داشتند. برخی از آنها در خلال سخنرانی‌ها و برنامه‌ها به نقد وضعیت موجود در استان محل زندگی خود پرداخته و خواستار حضور قالیباف برای تغییر در جریان مدیریت کشور بودند.

انتشار توسط 8 تم