اخبار ویژه

واشنگتن چنان تحریم های فلج کننده ای علیه رژیم تهران وضع خواهد کرد که مجبور شود در برنامه موشکی خود تجدید نظر کند.

کمیته روابط بین‌الملل و تجارت خارجی مجلس سنای کانادا طرح تحریمها علیه رژیم تهران به‌ خاطر نقض حقوق‌ بشر و فعالیت‌های تروریستی که شامل بررسی گنجاندن سپاه پاسداران در لیت تروریستی نیز هست را به تصویب رساند.

در همین حال روزنامه نیویورک تایمز نوشت: کمپانیهای نفتی سرمایه‌ گذاری کلان در ایران را متوقف کرده‌ اند.

این روزنامه نوشت:‌ شرکت عظیم نفتی توتال فرانسه در معامله با رژیم تهران در هفته‌های اخیر با احتیاط حرکت می‌کند. چرا که موضعگیریهای شدید واشنگتن باعث شده است کمپانی‌هایی که پیشقدم بررسی سرمایه‌ گذاری در ایران شده‌اند کار خود را متوقف کنند.

سی ان ان نیز پیش تر در گزارشی اعلام کرده بود: از زمان روی کار آمدن ترامپ در ماه ژانویه، تنش های فزاینده ای میان واشنگتن و تهران ایجاد شده است.با افزایش تنش ها، تحریمها علیه تهران هم گسترش می‌ یابد و این امر به مانعی برای سرمایه‌ گذاری در ایران تبدیل شده است.

این منبع گفت: تحریمهای جدید اخیرا پس از آزمایش موشک های بالستیکی در ایران اعمال شد. دونالد ترامپ با توفان توئیت هم رژیم تهران و هم دولت اوباما را به‌ خاطر کوتاهی در قبال حکومت ایران مورد حمله قرار داد. این وضعیت باعث شده واشنگتن و تهران قبل از انتخابات ماه آینده در ایران بدتر شود.
تحریم ها علیه رژیم ایران فلج کننده خواهد بود

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت: واشنگتن چنان تحریم های فلج کننده ای علیه رژیم تهران وضع خواهد کرد که مجبور شود در برنامه موشکی خود تجدید نظر کند.

راس لتینن با اشاره به طرح جدید سنا علیه رژیم ایران گفت: دولت آمریکا باید با قاطعیت حداکثر فشار را بر رژیم تهران بیاورد زیرا آنها فقط در برابر زور از خود واکنش نشان می دهند.

 

انتشار توسط 8 تم