اخبار ویژه

علم الهدی: مقابله با بیانات رهبری اردوکشی انتخاباتی است

امام جمعه مشهد گفت: اگر برخی مسئولان در مقابله با بیانات رهبری حرف هایی می زنند که بیایند اردوکشی انتخاباتی بکنند خیانت به خون شهدا و صدیقه اطهر است.

سید احمد علم الهدی، ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه مشهد مقدس که در جوار بارگاه مطهر امام هشتم (ع) برگزار شد اظهار کرد:هفته گذشته بحث هایی در زمینه خدا دوستی عرض شد و توضیحات تفصیلی این بحث ناتمام ماند که تصمیم گرفتم این هفته ادامه آن را بیان کنم. نماد تبلور عشق به خدا در عشق به عبادت و عشق به اولیای الهی است.

امام جمعه مشهد مقدس با بیان اینکه برای مومن زندگی در توسعه و رفاه یا در تنگنا تفاوتی ندارد، ادامه داد: نبی مکرم اسلام (ص)، حضرت زهرا (س) را تبلور این روایت معرفی می کنند.

وی با گرامی داشتن یاد و خاطره تولیت سابق آستان قدس رضوی، عنوان کرد: امروز همزمان با ایام درگذشت مرحوم آیت‌الله طبسی است؛ شخصی که نمادی از مدیریت روحانیت اسلامی را به دنیا نشان داد و به عنوان یک عامل اصلی هم در توسعه و هم در این شکوه و عظمت فعلی محسوب می شدند و ان شا الله عنایات امام هشتم امروز دستگیر ایشان شود.

علم الهدی اضافه کرد: روز آینده به مناسبت درگذشت این برادر عزیز، مراسم یادبودی در همین مکان برگزار می شود و امیدوارم همه مردم خراسان و مشهد جهت ارج نهادن به مقام این بزرگ مرد و استوانه انقلاب در این مراسم حضور پیدا کنند.

وی ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی عزاداری حضرت زهرا (س) در روز گذشته، گفت: اقامه شعائر عزاداری مادر مظلومه امام رضا(ع) اخلاصی است که به نمایش گذاشتید و با چشمانی اشکبار و به سر و سینه زنان برای عرض تسلیت به محضر امام هشتم (ع) آمدید؛ این عرض ارادت هارا به عنوان یک سرمایه برای خود حفظ کنید.

امام جمعه مشهد مقدس ادامه داد: چهره جمعیت، تنها مورد دیدنی روز گذشته نبود بلکه باورهای سیاسی مردمی بود که به گنبد امام چشم دوخته و اشک می‌ ریختند زیرا در حال حاضر در روی کره زمین یک نظام از رنگ ولایت علی(ع) سردرآورده است و آن هم در کشور ایران و تحت عنوان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که دارای ستون محکمی تحت زعامت مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه دشمنان پیامبر (ص) و امام علی(ع) دشمنان این نظام نیز هستند، بیان کرد: الان نیز تمام استکبار به این نتیجه رسیده‌اند که باید به نوعی مردم را از این نظام جدا کرده و یا ستون خیمه نظام را که در چهره یک رهبر نمایان شده از میان بردارند، اما از جنگ سخت نتیجه مطلوب را کسب نکرده و به سراغ دوقطبی سازی جامعه رفته اند و می خواهند نظام را به یک دوقطبی ضدانقلاب و ضدولایت در مقابل قطب ولایتمدار مبدل سازند.

انتشار توسط 8 تم