اخبار ویژه

جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران به کارت های گوگل ناو اضافه شد!

به گزارش خبرگزاری ملی ایران ، گوگل اخیرا کارتی به کارت های گوگل ناو اضافه کرده که مطمئنا طرفداران فوتبال در کشورمان را خوشحال می کند. از این پس می توانید جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال ایران را با یک جستجوی ساده در گوگل ناو دنبال کنید.

برای این کار کافیست عبارات Persian gulf league table یا لیگ برتر ایران را در جستجوی گوگل نوشته تا جدول رده بندی تیم ها نمایان شود. امتیاز تیم، تعداد بازی و تعداد گل های زده و خورده اطلاعاتی هستند که از طریق گوگل ناو به آن ها دسترسی خواهید داشت.

22-w600

همچنین با سوایپ به راست روی صفحه جدول، به صفحه News می رسید که البته فعلا در آن هیچ خبری مشاهده نمی شود، اما امید می رود که در آینده شاهد اضافه شدن اخبار مرتبط با لیگ برتر به این قسمت باشیم.

یک بار دیگر که به سمت راست سوایپ کنید، وارد تب Matches خواهید شد که در آن می توانید زمان برگزاری بازی های آینده لیگ را ببینید. خوشبختانه تاریخ انجام بازی ها بر اساس تقویم شمسی اعلام شده تا نیازی برای تبدیل آن از تقویم میلادی نداشته باشید.

خبرگزاری ملی ایران :

استفاده از گوگل ناو برای چک کردن جدول می تواند راه خوبی باشد تا برای این کار از سر زدن به وبسایت های مختلف بی نیاز شوید. امیدواریم گوگل در آینده پوشش اخبار مرتبط با لیگ را هم به کارت های گوگل ناو اضافه نماید.

انتشار توسط 8 تم