اخبار ویژه

نکاتی در مورد کاشت سینه یا همان ایمپلنت پرطرفدارترین جراحی زیبایی

اغلب ما مردان به دلائل بسیار متفاوت، بخش بزرگی از توجه مان به سینه زنان، تمایلی کاملاً جنسی است و کتمان آن نیز از جذابیت آن نمی کاهد. بر همین اساس فکر کردیم با دقت بیشتر، جوانب دیگر مربوط به سینه خانم ها را نیز بازگو کنیم.

سایز سینه بر خلاف عصر حاضر، در دوره ی قرون وسطا سینه های کوچک و پهن خانم ها به مراتب جذاب تر از سینه های بزرگ بودند. و این در حالی است که به نظر می رسد در برخی مناطق دنیا سایز سینه ی خانم ها روند رو به رشد دارد. مثلا در آمریکا در طی پانزده سال، سینه ی خانم ها به طور متوسط دو سایز  افزایش پیداکرده است. ه طور متوسط هر پستان حدود نیم کیلو وزن دارد و حاوی چهار تا پنج درصد از کل چربی بدن می باشد. نوک سینه خانم ها هم، هنگام
تحریک جنسی انبساط می یابد که میزان آن تا حدود دو سانتیمتر نیز می رسد.

1b

جراحی سینه

3bکاشت سینه یا همان ایمپلنت پرطرفدارترین جراحی زیبایی در آمریکا به شمارمی رود. فقط در سال ۲۰۰۸، در مقایسه با نزدیک به ۲۸۰ هزار جراحی بینی و ۲۴۵ هزار لیپوساکشن، بیش از ۳۰۰ هزار کاشت سینه در آمریکا صورت گرفت.نزدیک به شصت و پنج درصد از این افراد بین بیست تا چهل سال سن داشتند. این درحالی است که هزینه کاشت سینه در آمریکا حدود ۳۷۰۰  دلار است. 8bدر همان سال نزدیک به ۲۰ هزارمرد آمریکایی هم سینه های خود را کوچک کردند.

11bجراحی کاشت سینه دچار تحولات بسیاری شده و متخصصان جراحی پلاستیک از روش ها مختلفی برای کاشت در سینه استفاده می کردند. بسیاری از آنها نیز نتایج بسیار بدی برای سلامتی داشتند؛ از عاج و توپ های شیشه ای گرفته تا لاستیک و پلی اِستر. تزریق سیلیکون از جمله روش های رایجی بود که منجر به بیماری های پیچیده ای برای خانم ها می شد. 7bبزرگترین عمل جراحی متعلق به خانمی است که حجم کاشت بر روی سینه های او نزدیک به ده لیتر بود.

پوشش پوششی که به سوتین های امروزی شبیه بودند از قرن هفتم قبل از میلاد توسط خانم ها پوشیده می شدند، ولی تولید انبوه آنها تنها از سال ۱۹۳۰ میلادی به این طرف آغاز شد. امروز درآمد سالیانه تولید سوتین در دنیا نزدیک به ۱۶ میلیارد دلار است.  10bدر سواحل تورسیتی دوبی اگر خانم ها نیم تنه ی بالایشان لخت باشد، شش ماه به زندان خواهند افتاد. این در حالیست که در پنج ایالت آمریکا از جمله هاوایی و تگزاس، راه رفتن خانم ها در خیابان با نیم تنه ی لخت منع قانونی ندارد.

انتشار توسط 8 تم